Корзина
У Вас пока нет покупок

купить инъекционные стероиды

ИНЪЕКЦИОННЫЕ СТЕРОИДЫ

Кленбутерол Хмельницький

Купити жироспалювач Кленбутерол в Хмельницькому

Кленбутерол відомий серед спортсменів засіб, що здатний ефективно позбавляти зайвого жиру, значно підвищуючи при цьому рівень працездатності. Першочерговим завданням нового препарату, що спочатку зарекомендував себе у сфері медицини, було допомагати людям, яким поставлений діагноз бронхіальна астма, полегшувати симптоми недуга. Крім бронхолітичних якостей, у клена була виявлена здатність спалювати жирову прослойку, що дозволяло коректувати показники ваги та фігуру. Хоча препарат заборонений для вживання у тваринництві в країнах Європи та США, його іноді продовжують застосовувати з метою збільшення м*язової та загальної мускулатури ВРХ. І попри заборону Міжнародного олімпійського комітету та Всесвітнього антидопінгового агентства, спортсмени, що не планують приймати участі у серйозних виступах та на власному досвіді встигли переконатися у перевагах застосування жироспалювача, продовжують приймати рішення купити Кленбутерол у Хмельницькому або іншому місті України.

Засіб спочатку застосовувався як жироспалювач для жінок, які займаються фітнесом та прагнуть мати струнку і гарну фігуру, позбавлену зайвих кілограмів. Згодом цей селективний бета-2 антагоніст, що активізує нервову систему та запускає процес ліполізу, став цікавим і для чоловіків. І сьогодні не тільки бодибілдери та культуристи прагнуть замовити Кленбутерол у Хмельницькому або будь-якому іншому місті через провірений сайт, так як знають і вже не раз перевірили на собі його чудову здатність до жироспалювання, змогли провести ідеальну сушку мускулатури, не наносячи шкоди власному організмові у випадку правильного застосування.

Курс препарату

Згідно з рекомендаціями, Кленбутерол у таблетках чоловікам варто застосовувати у кількості 120-140 мкг на добу, жінкам – по 80-100 мкг. Курс має тривати 2 тижні, після чого, з метою запобігання звикання організму та зниження ефективності, потрібно зробити перерву на такий самий термін. Клен нерідко застосовують разом з Кетотифеном, тоді тривалість курсу та його результативність зростають. Препарат добре комбінується з будь-якими сучасними анаболічними стероїдами, тому його доцільно вводити у їх курс на завершальній стадії. Під час прийому Кленбутеролу, ціна на який доступна кожному атлетові, варто дотримуватися дієти для схуднення та забезпечити надходження до організму достатньої кількості протеїну та вітамінів.

Після того, як ви вирішили купити якысний жироспалювач Кленбутерол у Хмельницькому чи в іншому місті, слід вивчити схему його прийому. Як окремий засіб, він приймається з мінімальної кількості, що становиться 20 мкг у перший день, з кожним днем до 6-го збільшуючи дозу на ті ж 20 мкг щоденно. З 6-го по 12-й день вона має становити 120 мкг на добу. Далі кількість знижується – 80 мкг на 13-й та 40 мкг на 14-й день. При поєднанні з Кетотифеном, клен варто приймати по наростаючій – з 20 мкг до 80 мкг з 1-го по 4-й день. На 5 – 100 мкг та 1 мг кетотифену, з 6 по 27 день – 120 мкг клену та 2 мг кетотифену, 28 – 80 мкг та 2 мг, 29 – 50 мкг та 2 мг, 30 – 35 мкг та 1 мг клену та кетотифену відповідно.

Покупка товару в Інтернеті – швидко та вигідно

Кленбутерол – високоефективний жироспалюючий препарат, період активності якого в організмі складає 6-8 годин. Не викликає затримки води в мускулатурі, не ароматизується, не здатен до DHT конвертації, не подавляє HPTA функцію, не гепатотоксичний, такод рідко спричиняє підвищення артеріального тиску.

У сучасному світі придбати товар на інтернет-сайті стало не тільки зручно, а й вигідно. Щоб отримати якісний Кленбутерол або інший препарат, потрібно лише відвідати наш сайт, де на кожного клієнта чекає ввічливий та кваліфікований консультант. Він відповість на будь-які запитання та допоможе оформити замовлення, яке можна оплатити після отримання у будь-якому місці вашого міста. Розрахуватися за товар можливо при його отриманні або наперед, поклавши гроші на банківську карту - як роблять постійні клієнти, що вже довіряють нашій компанії UkrDoping.com.ua та не бажають переплачувати за послуги фірми-перевізника). Купуйте легко та швидко, без ризику віддати кошти недобросовісним продавцям або отримати продукт неналежної якості! 

НОВОСТИ И СТАТЬИ

Ukrdoping › Магазин Стероидов Номер — ? › Безопасно!
×

Обратный звонок

Имя:
Ваш телефон:
  CAPTCHA Image Reload Image
Введите код:

×

Я оплатил заказ

Контактное лицо (ФИО):
Номер заказа:
Сумма оплаты:
Дата оплаты:
  CAPTCHA Image Reload Image
Введите код:

×

Ваш запрос успешно оформлен.

В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер.

×

Внимание!

Возникла ошибка при заполнении формы. Попробуйте еще раз.