Корзина
У Вас пока нет покупок

купить инъекционные стероиды

ИНЪЕКЦИОННЫЕ СТЕРОИДЫ

Кленбутерол Житомир

Жироспалювач Кленбутерол купити Жиромир

На сьогоднішній день відомий своїми відмінними можливостями швидко та якісно спалювати жир та проявляти яскраво виражений антикатаболічний ефект препарат Кленбутерол широко застосовується атлетами, що професійно займаються різними видами спорту. Цей лікарський засіб багато років тому зарекомендував себе в медичній сфері у якості препарату, що мав відмінні бронхолітичні властивості. Тому він став справжньою панацеєю для багатьох астматиків, котрі змогли з його допомогою полегшувати свій стан. Пізніше на практиці було виявлено, що Кленбутерол ефективно бореться з жировими відкладеннями, дозволяючи позбавитися зайвих кілограмів та мати підтягнуту спортивну фігуру. Після того, як засіб допоміг багатьом любителькам фітнесу, цей жироспалювач для жінок спробували культуристи. Згодом нестероїдний засіб «перекочував» у спортивну сферу, і сьогодні ледь не кожен бодибілдер та представники інших дисциплін бажають купити Кленбутерол у Житомирі. Чим же зумовлена популярність препарату серед спортсменів?

Переваги прийому та схеми

Ефекти від прийому «клену», як його часто називають атлети, вражаючі та гарантовані. Вони полягають у відмінній сушці мускулатури, делікатному та якісному спалюванні наявних жирових відкладень, зниженні апетиту, а також сильній психологічній активації. Також на курсі прийому Кленбутерол в таблетках проявляє властиві йому антикатаболічні та слабо виражені анаболічні якості. Середня робоча доза препарату складає 80-100 мкг для жінок та 120-140 для чоловіків. Стандартний курс прийому засобу триває 2 тижні, після чого слід припинити застосування та зробити перерву на такий самий проміжок часу. Під час прийому таблеток слід скоректувати щоденний харчовий раціон таким чином, щоб організмові вистачало протеїнів, вітамінів та незамінних амінокислот.

Після того, як спортсмен вирішить купити Кленбутерол у Житомирі, він має дотримуватися перевіреної багатьма атлетами схеми прийому. Можливий курс засобу соло або у поєднанні з Кетотифеном. При виборі першого варіанту в перший день курсу жироспалюючий засіб приймається у кількості 20 мкг, 2 день – 40 мкг, 3 день – 60 мкг, 4 день – 80 мкг, 5 день – 100 мкг, з 6 по 12 день – 120 мкг. Як бачимо, з дня у день доза препарату поступово збільшується, проте на 13 день слід вжити 80 мкг, а в 14 день – 40 мкг. Комбинований прийом Кленбутеролу з протиалергійним засобом Кетотифеном триває 1 місяць та дозволяє прискорити процес сушки на 10-20%. В 1 день приймают 20 мкг клена, в 2 день – 40 мкг, на 3 день – 60 мкг, на 4 день – 80 мкг, на 5 день – 100 мкг клена + 1 мг кетотифену. З 6 по 27 день потрібно вживати по 120 мкг клена щоденно та 2 мг кетотифену. На 28 день – по 80 мкг та 2 мг, на 29 – по 50 мкг та 1-2 мг, на 30 день – 33-35 мкг клена та 1 мг кетотифену. У випадку правильного прийому спортсмен не отримає побочних ефектів, які вказані виробником у інструкції.

Швидке придбання препарату у інтернет-магазині

Багато спортсменів не знають, де і як можна замовити Кленбутерол в Житомирі або іншому місті України. У вільному продажі знайти препарат «з рук», як і стероїди, не так просто. Тим паче, що сучасний ритм життя не залишає атлетові, зайнятому на роботі, тренуваннями у спортзалі, іншими справами, часу на тривалі пошуки. Вихід є! Просто відвідайте наш сайт, де на вас чекає індивідуальний підхід, відмінний сервіс, консультація спеціаліста, який відповість на будь-які запитання. Постійні клієнти компанії частіше обирають варіант попередньої оплати препарату на банківську карту. Новий клієнт має можливість оплатити товар після доставки будь-якою транспортною компанію в місце, вказане ним, але тоді він переплатить за послуги служби доставки. Придбання Кленбутеролу у нашому інтернет-магазині – це гарантія якості продукту, без ризику втрати коштів та по ціні, яка влаштує кожного клієнта.

НОВОСТИ И СТАТЬИ

Ukrdoping › Магазин Стероидов Номер — ? › Безопасно!
×

Обратный звонок

Имя:
Ваш телефон:
  CAPTCHA Image Reload Image
Введите код:

×

Я оплатил заказ

Контактное лицо (ФИО):
Номер заказа:
Сумма оплаты:
Дата оплаты:
  CAPTCHA Image Reload Image
Введите код:

×

Ваш запрос успешно оформлен.

В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер.

×

Внимание!

Возникла ошибка при заполнении формы. Попробуйте еще раз.